Взагалі, основні правила, яким має підкорятися експлуатація будь кавомашини, повинна бути описана в   інструкції до приладу.

Не варто намагатися приготувати каву, попередньо не ознайомившись з   інструкцією. Але є деякі загальні правила експлуатації кавоварок всіх моделей, яким потрібно   слідувати. 

   Почнемо з води, яку ви заливаєте в кавоварку. Правильна експлуатація кавоварки увазі, що ви будете  використовувати фільтровану або кип’ячену воду. Це вбереже вашу кавоварку від накипу, яка не тільки   погіршує смак кави, але і може привести до поломки кавоварки. Завжди стежте за рівнем води в   бойлері – він не повинен опускатися нижче мінімальної позначки і підніматися вище максимальної. 

Наступне правило стосується кави, який ви засинаєте в машину. Ні в якому разі не можна засипати в   контейнер для зерен що-небудь, крім кавибудь-які інші продукти і субстанції можуть порушити роботу   кавомолки. «Відпрацьований» кава буде надходити в контейнер для відходів, який потрібно очищати і   промивати щодня, інакше в ньому утворюється цвіль. Контейнер промивають, просушують і лише потім   повертають в кавоварку.x  В принципі, це ж стосується видалення відходів з будь-яких інших знімних контейнерів (контейнери   для меленої та зернової кави, молока тощо ). Такі контейнери спочатку знімаються з кавомашини,   потім потрібно видалити з них відходи, вимити контейнер (ретельно сполоснувши від миючого засобу),   дати йому висохнути і лише потім встановлювати назад. 

   Особливості очищення кавового і молочного трактів повинні бути описані в інструкції до конкретної   моделі кавоварки, дуже важливо при очищенні точно слідувати інструкції. Зазвичай для промивання   використовуються спеціальні засоби, рідкі та / або у вигляді таблеток. При очищенні потрібно   особливо обережно знімати зливний шланг: у ньому може залишитися окріп, так що є ризик опіку.

   Зовні   кофемашину протирають вологою серветкою з мікрофібри.  Періодично робочі поверхні кавоварки потрібно очищати від накипу (як би ви не фільтрували воду, це   не захистить машину на 100% від освіти накипу). Робити це потрібно щотижня або по мірі того, як   утворюється накип.

   Спосіб очищення залежить від моделі: це може бути або використання спеціального   складу (в крайньому випадку можна використовувати лимонну кислоту), або просто промивання проточною   водою. 

Правильна експлуатація кавоварки особливо важлива при приготуванні кави – від цього залежить не   тільки цілісність кавомашини, але і ваша безпека. Ні в якому разі не тримайте руки під вихідними   отворами – є ризик отримати опік від гарячої води або пари.

   Всі маніпуляції на вихідних отворах   потрібно проводити тільки за допомогою ізольованих ручок. Ні в якому разі не можна витягати окремі   частини машини, коли вона працює. 

   Всі налаштування кавоварки слід проводити у відповідності з інструкцією по експлуатації. Зазвичай   всі налаштування робляться перед натисканням кнопки приготування. Регулювання помелу виробляють   тільки на включеної кавомашині. Намагайтеся не вибирати надто дрібний помел, це може призвести до   забивання ситечка, в результаті кави буде текти погано або навіть перестане текти взагалі. 

   Бажано відключати кавоварку від мережі, коли ви не користуєтеся (навіть якщо вона відключається   автоматично, коли кава готова). Якщо в будинку стара проводка і періодично відбуваються перепади   напруги, експлуатація кавоварки буде більш безпечною, якщо ви будете використовувати стабілізатор   напруги або інше подібне обладнання. 

   Правильна експлуатація кавоварки згідно інструкції – це гарантія того, що ви зможете щодня   насолоджуватися смачною кавою і надовго забудете словосполучення «сервісний центр».

Якісний ремонт кавомашини, кавоварки по Львову та області, гарантія до 12 місяців...

Знижки на всі послуги до 12%

У нас тільки сертифіковані майстри зі стажем від 5 років

Якисний ремонт кавомашин у Львові...

У нас майстри зроблять ремонт до 48 годи, Любої складності.

Швидкий, терміновий ремонт 24/7 по Львову...

Ремонт кавових машин, кавоавтоматів
Здійснюємо гарантійний та післягарантійний ремонт різної складності кавоварок та кавових машин
На виконану роботу та використані запчастини надається гарантія до 12 місяців.